Vaterpolo Klub Osijek

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Prvenstvo Hrvatske Nade 2012

E-mail Ispis PDF
ZAVRŠNI TURNIR KUPA HRVATSKE U VATERPOLU
ZA KATEGORIJU „NADE“
Rijeka, od 29.03. - 01.04.2012. godine

Sudionici:
1. JADRAN ST
2. HAVK MLADOST
3. OVK POŠK
4. KRUNA-OSIJEK
5. MORNAR BS
6. GALEB MA
7. ZADAR 1952
8. REP. PRIM.-GOR. ŽUPANIJE
9. JUG CO
10. ŠIBENIK
11. JADRAN KOSTRENA
12. CAVTAT
13. MEDVEŠČAK
14. PRIMORJE EB
15. ZPK
16. REP. HR. ŽENE

Suci :
- Albert Brala - Rijeka
- Andrej Franulović - Rijeka
- Aleš Blažić - Rijeka
- Marko Bistre - Rijeka
- Robert Perenić - Zagreb
- Ante Žižak - Zagreb
- Davor Mijić - Split
- Viktor Siriščević - Split
- Dinko Lavrnja - Sisak

Opunomoćenici :
- Marjan Risek – Rijeka
- Albert Brala – Rijeka
- Andrej Franulović – Rijeka
- Davor Grubišić - Rijeka


GRUPA „A“

GRUPA „B“
1.
MORNAR BS
1.
ZADAR 1952
2.
PRIMORJE EB
2.
HAVK MLADOST
3.
REP.HR.ŽENE
3.
GALEB MR
4.
ZPK
4.
JADRAN (K)


GRUPA „C“

GRUPA „D“
1.
MEDVEŠČAK
1.
JUG CO
2.
ŠIBENIK
2.
KRUNA-OSIJEK
3.
JADRAN ST
3.
OVK POŠK
4.
CAVTAT
4.
REP. PGŽ

 

SATNICA   NATJECANJA


1. KOLO ČETVRTAK-UJUTRO- 29.03.2012.

grupa „A“ (NOVI BAZEN)
10:00  MORNAR – ZPK  23 : 1
11:00  PRIMORJE - REP. HR. ŽENE  7 : 1

grupa „B“ (NOVI BAZEN)
12:00  ZADAR 1952 - JADRAN (K)  13 : 0
13:00  MLADOST - GALEB MR  0 : 0

grupa „C“ (POD BALONOM ZA SKOKOVE)
10:00  MEDVEŠČAK – CAVTAT  7 : 6
11:00  ŠIBENIK – JADRAN ST  15 : 5

grupa „D“ (POD BALONOM ZA SKOKOVE)
12:00  JUG – REP. PGŽ  14 : 2
13:00  KRUNA-OSIJEK - POŠK  6 : 4


2. KOLO ČETVRTAK-POPODNE- 29.03.2012.

grupa „A“ (NOVI BAZEN)
18:00  ZPK - REP. HR. ŽENE  3 : 21
19.00  MORNAR – PRIMORJE  1 : 2

grupa „B“ (NOVI BAZEN)
20:00  JADRAN (K) – GALEB MR  0 : 0
21:00  ZADAR 1952– MLADOST  0 : 24

grupa „C“ (POD BALONOM ZA SKOKOVE)
18:00  CAVTAT – JADRAN ST  2 : 2
19:00  MEDVEŠČAK – ŠIBENIK  3 : 8

grupa „D“ (POD BALONOM ZA SKOKOVE)
20:00  REP. PGŽ – POŠK  9 : 6
21:00  JUG – KRUNA-OSIJEK  11 : 2


3. KOLO PETAK-UJUTRO- 30.03.2012.

grupa „A“ (NOVI BAZEN)
10:00  PRIMORJE – ZPK  22 : 0
11:00  REP. HR. ŽENE – MORNAR BS  6 : 8

grupa „B“ (NOVI BAZEN)
12:00  MLADOST - JADRAN (K)  26 : 0
13:00  GALEB MA – ZADAR 1952 0 : 0

grupa „C“ (POD BALONOM ZA SKOKOVE)
10:00  ŠIBENIK – CAVTAT  8 : 2
11:00  JADRAN ST - MEDVEŠČAK    3 : 3

grupa „D“ (POD BALONOM ZA SKOKOVE)
12:00  KRUNA-OSIJEK – REP. PGŽ  5 : 5
13:00  POŠK – JUG   1 : 17



GRUPA „A“


MORNAR
PRIMORJE
REP.HR.ŽENE
ZPK
Gol razlika
Bodovi
Plasman
MORNAR


1 : 2
8 : 6
23 : 1
+23
6
2
PRIMORJE
2 : 1


7 : 1
22 : 0
+29
9
1
REP.HR.ŽENE
6 : 8
1 : 7


21 : 3
+12
3
3
ZPK
1 : 23
0 : 22
3 : 21


-66
0
4

 

GRUPA „B“



ZADAR
MLADOST
GALEB
JADRAN (K)
Gol razlika
Bodovi
Plasman
ZADAR


0 : 24
0 : 0
13 : 0
-11
3
2
MLADOST
24 : 0


0 : 0
26 : 0
+50
6
1
GALEB
0 : 0
0 : 0


0 : 0
0
0
4
JADRAN (K)
0 : 13
0 : 26
0 : 0


-13
0
3

 

GRUPA „C“



MEDVEŠČAK
ŠIBENIK
JADRAN ST
CAVTAT
Gol razlika
Bodovi
Plasman
MEDVEŠČAK


3 : 8
3 : 3
7 : 6
-4
4
2
ŠIBENIK
8 : 3


15 : 5
8 : 2
+21
9
1
JADRAN ST
3 : 3
5 : 15


2 : 2
-10
2
3
CAVTAT
6 : 7
2 : 8
2 : 2


-7
1
4

 

GRUPA „D“



JUG
KRUNA-OS
POŠK
REP. PGŽ
Gol razlika
Bodovi
Plasman
JUG


11 : 2
17 : 1
14 : 2
+21
9
1
KRUNA-OS
2 : 11


6 : 4
5 : 5
-7
4
2
POŠK
1 : 17
4 : 6


6 : 9
-5
0
4
REP. PGŽ
2 : 14
5 : 5
9 : 6


-9
4
3


 

 

REDOSLIJED I PLASMAN KLUBOVA PO GRUPAMA NAKON PREDNATJECANJA


GRUPA „A“



GRUPA „B“

1.
PRIMORJE
A1

B1
MLADOST
1.
2.
MORNAR
A2

B2
ZADAR 1952
2.
3.
ZPK
A3

B3
JADRAN (K)
3.
4.
REP. HR ŽENE
A4

B4
GALEB MR
4.


GRUPA „C“



GRUPA „D“

1.
ŠIBENIK
C1

D1
JUG
1.
2.
MEDVEŠČAK
C2

D2
KRUNA-OSIJEK
2.
3.
JADRAN ST
C3

D3
POŠK
3.
4.
CAVTAT
C4

D4
REP. PGŽ
4.

 

Četvrtzavršnica za plasman i prvaka (utakmice već odigrane po grupama)

Od 1. do 8. mjesta

GRUPA „E“
PRIMORJE – MORNAR  2 : 1
MLADOST – ZADAR  24 : 0

GRUPA „F“
ŠIBENIK – MEDVEŠČAK  8 : 3
JUG – KRUNA-OSIJEK  11 : 2

Četvrtzavršnica- za plasman od 9.do 16. mjesta
GRUPA „G“
ZPK – REP. HR ŽENE  3 : 21
JADRAN (K) – GALEB MR  0 : 0

GRUPA „H“
JADRAN ST – CAVTAT  2 : 2
POŠK – REP. PGŽ  9 : 6

4. KOLO PETAK-POPODNE- 30.03.2012. /četvrtzavršnica za prvaka/

GRUPA „E“ (NOVI BAZEN)
18:00 PRIMORJE –  ZADAR 1952  10 : 1
19:00 MLADOST – MORNAR   2 : 2

GRUPA „F“ (NOVI BAZEN)
20:00 ŠIBENIK – KRUNA-OSIJEK   16 : 1
21:00 JUG – MEDVEŠČAK   7 : 2

Četvrtzavršnica- za plasman
GRUPA „G“ (POD BALONOM ZA SKOKOVE)
18:00 REP. HR ŽENE – GALEB  0 : 0
19:00 JADRAN (K) – ZPK   2 : 6

GRUPA „H“ (POD BALONOM ZA SKOKOVE)
20:00 JADRAN ST – POŠK   7 : 3
21:00 REP. PGŽ – CAVTAT   0 : 5

5. KOLO SUBOTA-UJUTRO - 31.03.2012. /četvrtzavršnica- za prvaka/

GRUPA „E“ (NOVI BAZEN)
10:00 PRIMORJE – MLADOST   3 : 2
11:00 ZADAR 1952 – MORNAR   0 :17

GRUPA „F“ (NOVI BAZEN)
12:00 ŠIBENIK – JUG   5 : 9
13:00 KRUNA-OSIJEK – MEDVEŠČAK   4 : 8

Četvrtzavršnica- za plasman
GRUPA „G“ (POD BALONOM ZA SKOKOVE)
10:00 REP HR ŽENE – JADRAN (K)   23 : 0
11:00 GALEB – ZPK  0 : 0

GRUPA „H“ (POD BALONOM SKOKOVE)
12:00 JADRAN ST – REP. PGŽ   10 : 9
13:00 POŠK – CAVTAT   4 : 6


TABLICA NAKON ZAVRŠENIH UTAKMICA DRUGOG KRUGA PO GRUPAMA



GRUPA „E“



GRUPA „F“

1.
Primorje


1.
Jug

2.
Mladost


2.
Šibenik

3.
Mornar


3.
Medveščak

4.
Zadar


4.
Kruna Osijek



GRUPA „G“



GRUPA „H“

1.
Rep. Hr. žene


1.
Cavtat

2.
ZPK


2.
Jadran St

3.
Jadran Ko


3.
Rep. Pgž

4.
Galeb


4.
POŠK



6.KOLO SUBOTA-POPODNE-31.03.2012.

POLUZAVRŠNICA OD 13. DO 16. MJESTA (POD BALONOM)

18:00 Jadran Ko - POŠK   1 : 15

19:00 Rep. Pgž - Galeb   0 : 0

POLUZAVRŠNICA OD 9. DO 12. MJESTA (POD BALONOM)

20:00 Rep. Hr. žene - Jadran St   4 : 3

21.00 Cavtat - ZPK   6 : 0

POLUZAVRŠNICA OD 5. DO 8. MJESTA (NOVI BAZEN)

18:00 Mornar - Kruna   9 : 1

19:00 Medveščak - Zadar   11 : 2

POLUZAVRŠNICA OD 1. DO 4. MJESTA (NOVI BAZEN)

20:00 Primorje - Šibenik   5 : 4

21:00 Jug - Mladost   5 : 3

 

7.KOLO NEDJELJA-UJUTRO-01.04.2012.

ZAVRŠNICA ZA PLASMAN I PRVAKA


5. KOLO NEDJELJA 28.03.2010.  /završnica/

09:00 za 15. mj. Jadran Kostrena - Galeb   0 : 0

10:00 za 13.mj. POŠK - Rep. PGŽ   2 : 9

11:00 za 11. mj. Jadran Split - ZPK   10 : 4

12:00 za 9. mj. Hrv. rep. žene - Cavtat   5 : 3

 

09:00 za 7. mj. Kruna Osijek - Zadar   9 : 2

10:00 za 5.mj. Mornar - Medveščak   10 : 8

11:00 za 3. mj. Šibenik - Mladost   6 : 9

12:00 za 1. mj. Primorje - Jug   2 : 7


PROGLAŠENJE POBJEDNIKA, DODJELA NAGRADA I ZATVARANJE TURNIRA

1. VK Jug CO
2. VK Primorje EB
3. VK Mladost
4. VK Šibenik
5. VK MOrnar BS
6. VK Medveščak
7. VK Kruna Osijek
8. VK Zadar 1952
9. Hrvatska reprezentacija žene
10. VK Cavtat
11. VK Jadran Split
12. VK ZPK
13. Reprezentacije Primorsko-goranske županije
14. OVK POŠK
15. VK Jadran Kostrena
16. VK Galeb


NAJBOLJI IGRAČ:  Ivo Brailo - VK Jug CO

NAJBOLJI VRATAR:  Jereb Kaj - VK Primorje EB

NAJBOLJI STRIJELAC:  Luka Bajić - VK Šibenik

Ažurirano ( Nedjelja, 01 Travanj 2012 18:39 )