Vaterpolo Klub Osijek

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Finale Kup Hrvatske Nade 2011., Rijeka

E-mail Ispis PDF

ZAVRŠNI  TURNIR  KUPA  HRVATSKE  U  VATERPOLU
ZA KATEGORIJU „NADE"

Rijeka, od 05.-08. svibnja 2011.

 

 

Sudionici:

1. JADRAN
2. HAVK MLADOST
3. POŠK
4. KRUNA-OSIJEK
5. MORNAR BS
6. GALEB MR
7. ZADAR 1952
8. OPATIJA
9. JUG CO
10. ŠIBENIK
11. JADRAN KOSTRENA
12. ZAGREB
13. MEDVEŠČAK
14. PRIMORJE
15. ZPK
16. REP. HR ŽENE

 

Suci:
-         Albert Brala-RI
-         Andrej Franulović-RI
-         Aleš Blažić-RI
-         Domagoj Grabovac-RI
-         Bruno Šketelj - ZG
-         Ante Žižak - ZG
-         Davor Mijić – ST
-         Dragan Novković - ŠI

 

Opunomoćenici:

-         Marjan Risek-RI  voditelj opunomoćenika
-         Davor Grubišić-RI
-         Igor Štrucelj - RI


GRUPA „A"
GRUPA „B"
1. JADRAN
1. MORNAR BS
2. HAVK MLADOST
2. GALEB MR
3. OVK POŠK
3. ZADAR 1952
4. KRUNA-OSIJEK
4. OPATIJA

 

GRUPA „C"
GRUPA „D"
1. JUG CO
1. MEDVEŠČAK
2. ŠIBENIK
2. PRIMORJE EB
3. JADRAN KOSTRENA
3. ZPK
4. ZAGREB
4. REP. HR ŽENE

 

TEHNIČKI SASTANAK U četvrtak, 05.05.2011. u 08:45 h U PROSTORIJAMA VK PRIMORJE EB na bazenu Kantrida. Zvončacu.


S A T N I C A  N A T J E C A N J A

 

1. KOLO ČETVRTAK-UJUTRO - 05.05.2011.

 

Grupa „A" (pod balonom)

10:00
JADRAN ST - KRUNA-OSIJEK
3 : 4
11:00
HAVK MLADOST - OVK POŠK
5 : 0

 

Grupa „B" (pod balonom)

12:00
MORNAR BS - OPATIJA
12 : 2
13:00
GALEB MR - ZADAR
1 : 11

 

Grupa „C" (novi bazen)

10:00
JUG CO - ZAGREB
24 : 0
11:00
ŠIBENIK - JADRAN KOSTRENA
27 : 1

 

Grupa „D" (novi bazen)

12:00
MEDVEŠČAK - REP HR ŽENE
17 : 3
13:00
PRIMORJE EB - ZPK
14 : 0

 

2. KOLO ČETVRTAK-POPODNE - 05.05.2011.

 

Grupa „A" (pod balonom)

18:30
KRUNA-OSIJEK - OVK POŠK
5 : 0
19:30
JADRAN ST - HAVK MLADOST
0 :10

 

Grupa „B" (pod balonom)

20:30
OPATIJA - ZADAR 1952
2 : 11
21:30
MORNAR BS - GALEB MR
15 : 1

 

Grupa „C" (novi bazen)

18:30
ZAGREB - JADRAN KOSTRENA
8 : 3
19:30
JUG CO - ŠIBENIK
7 : 6

 

Grupa „D" (novi bazen)

20:30
REP. HR ŽENE - ZPK
8 : 13
21:30
MEDVEŠČAK - PRIMORJE EB
0 : 2

 

3. KOLO PETAK-UJUTRO - 06.05.2011.

 

Grupa „A" (pod balonom)

10:00
HAVK MLADOST - KRUNA-OSIJEK
7:0
11:00
OVK POŠK - JADRAN ST
0:5

 

Grupa „B" (pod balonom)

12:00
GALEB MR - OPATIJA
7:7
13:00
ZADAR - MORNAR BS
1:5

 

Grupa „C" (novi bazen)

10:00
ŠIBENIK - ZAGREB
16:4
11:00
JADRAN KOSTRENA – JUG CO
1:16

 

Grupa „D" (novi bazen)

12:00
PRIMORJE EB - REP. HR ŽENE
13:0
13:00
ZPK - MEDVEŠČAK
2:7


 

REDOSLIJED I PLASMAN KLUBOVA PO GRUPAMA NAKON PREDNATJECANJA


 

Skupina A

1.

Mladost

3

0

0

32:0

9

2.

Kruna Osijek

2

0

1

9:10

6

3.

Jadran ST

1

0

1

8:14

3

4.

POŠK

0

0

2

0:15

0

Skupina B

1.

Mornar BS

2

0

0

32:4

9

2.

Zadar 1952

2

0

0

23:8

6

3.

Opatija

0

1

2

11:30

1

4.

Galeb

0

1

2

9:33

1

Skupina C

1.

Jug CO

3

0

0

47:7

9

2.

Šibenik

2

0

1

49:12

6

3.

Zagreb

1

0

2

12:43

3

4.

Jadran Kostrena

0

0

3

5:51

0

Skupina D

1.

Primorje EB

3

0

0

29:0

9

2.

Medveščak

2

0

1

24:7

6

3.

ZPK

1

0

2

15:29

3

4.

Rep RH žene

0

0

3

11:43

0

 

 

Četvrtzavršnica za plasman i prvaka (utakmice već odigrane po grupama) od 1. do 8. mjesta

 

GRUPA „E": HAVK Mladost, Kruna-Osijek, Mornar BS, Zadar 1952


GRUPA „F": Jug CO, Primorje EB, Medveščak, Šibenik


Četvrtzavršnica- za plasman od 9. do 16. mjesta

 

GRUPA „G": Jadran Split, OVK POŠK, Opatija, Galeb


GRUPA „H" Zagreb, ZPK, Rep HR žene, Jadran Kostrena


4. KOLO PETAK-POPODNE- 06.05.2011. /četvrtzavršnica za prvaka/

 

GRUPA „E"

18:30  Mornar BS - Kruna-Osijek  12 : 2

19:30  Mladost - Zadar 1952  5 : 8

 

GRUPA „F"

20:30  Jug CO - Medveščak  1 : 2

21:30  Primorje EB - Šibenik  18 : 6

 

Četvrtzavršnica- za plasman

 

GRUPA „G"

18:30  Jadran - Galeb 6 : 5

19:30  Opatija - OVK POŠK  7 : 7

 

GRUPA „H"

20:30  Zagreb - Rep HR žene  4 : 7

21:30  ZPK - Jadran Kostrena  14 : 0

 

5. KOLO SUBOTA-UJUTRO- 07.05.2010. /četvrtzavršnica - za prvaka/

 

GRUPA „E"

10:00  Mladost - Mornar BS  5 : 8

11:00  Zadar 1952 - Kruna-Osijek  16 : 2

 

GRUPA „F"

12:00  Jug CO - Primorje EB  5 : 5

13:00  Medveščak - Šibenik  6 : 3

 

Četvrtzavršnica - za plasman

 

GRUPA „G"

10:00  Jadran ST - Opatija  3 : 5

11:00  Galeb - OVK POŠK   1 : 4


GRUPA „H"

12:00  Zagreb - ZPK  3 : 5

13:00 Rep. HR žene - Jadran Kostrena  14 : 0

 

TABLICA NAKON ZAVRŠENIH UTAKMICA DRUGOG KRUGA PO GRUPAMA

 

GRUPA „E"
GRUPA „F"
1.Mornar BS
1.Primorje EB 
2.Zadar 1952
2.Medveščak
3.Mladost
3.Jug CO
4.Kruna Osijek
4.Šibenik

 

GRUPA „G"
GRUPA „H"
1.Jadra Split
1.ZPK
2.Opatija
2.Rep RH žene
3.OVK POŠK
3.Zagreb
4.Galeb
4.Jadran Kostrena

 

6.KOLO SUBOTA-POPODNE-07.05.2011.

 

POLUZAVRŠNICA OD 13. DO 16. MJESTA

 

18:30  OVK POŠK - Jadran Kostrena  13 : 1

19:30 Zagreb - Galeb  2 : 7


POLUZAVRŠNICA OD 9. DO 12. MJESTA

 

20:30 Jadran Split - Rep HR žene  12 : 4

21:30 ZPK - Opatija  3 : 9

 

POLUZAVRŠNICA OD 5. DO 8. MJESTA

 

18:30 Mladost - Šibenik  11 : 9

19:30 Jug CO - Kruna Osijek  8 : 0

 

POLUZAVRŠNICA OD 1. DO 4. MJESTA

 

20:30 Mornar BS - Medveščak  7 : 1

21:30 Primorje EB - Zadar 1952  9 : 5

 

7.KOLO NEDJELJA-UJUTRO-08.05.2011.

 

ZAVRŠNICA ZA PLASMAN I PRVAKA



7. KOLO NEDJELJA 08.05.2011.  /završnica/

 

(pod balonom)

09:00 za 15. mj.

Jadran Kostrena - Zagreb  1 : 9

 

10:00 za 13.mj.

OVK POŠK - Galeb  10 : 7

 

11:00 za 11. mj.

Rep HR žene - ZPK  8 : 13

 

12:00 za 9. mj.

Jadran Split - Opatija  4 : 7

(novi bazen)

09:00 za 7. mj.

Šibenik - Kruna Osijek  12 : 5

 

10:00 za 5.mj.

Mladost - jug CO  5 : 6

 

11:00 za 3. mj.

Medveščak - Zadar 1952  1 : 5

 

12:00 za 1. mj.

Mornar BS - Primorje EB  5 : 4

 

http://vkkruna-osijek.com/administrator/index.php?option=com_content§ionid=1&task=edit&cid[]=1183

PROGLAŠENJE POBJEDNIKA, DODJELA NAGRADA I ZATVARANJE TURNIRA

 

POREDAK:

1.  Mornar BS

2.  Primorje EB

3.  Zadar 1952

4.  Medveščak

5.  Jug CO

6.  Mladost

7.  Šibenik

8.  Kruna Osijek

9.  Opatija

10. Jadran Split

11. ZPK

12. Rep. HR žene

13. POŠK

14. Galeb

15. Zagreb

16. Jadran Kostrena

 

NAJBOLJI IGRAČ:

NAJBOLJI VRATAR: Petar Božić - Primorje EB

NAJBOLJI STRIJELAC:

 

 

Ažurirano ( Četvrtak, 12 Svibanj 2011 13:01 )